«Працювати разом – це успіх!»

Filed under Новини

«Школа громадської участі»* вже стала дружньою родиною соціальних аніматорів, які другий рік поспіль навчаються актуальним практикам розвитку громад, переймають закордонний досвід та діляться власним.

15-17 квітня для однієї з груп Школи навчання завершилося, але разом з тим з’явився багаж інструментарію, знайомств та цікавих практик, які учасники будуть використовувати під час реалізації суспільних ініціатив у власних громадах та впроваджувати у Центрах місцевої активності.

Перша частина “Школи” розкривала основи анімації громадської діяльності. Особливістю другої частини стало залучення провідних міжнародних та українських експертів – Олени Хоткевич та Збігнева Мерунські із Центрів активності локальної (Польща), Марії Петренко із Асоціації “Служіння” (Росія) та Руслана Краплича із Фундації ім. князів-благодійників Острозьких (Україна).

Третя частина стала відмінною від інших тим, що було проведено опитування серед учасників і вони самі визначили тематику навчань, а саме – розробку соціальних проектів та обмін кращими практиками розвитку громад. Учасники спробували себе у ролі тренерів: – Ірина Таран «Як навчитись домовлятися, використовуючи відновний підхід».

– Володимир Орос «Коли 1+1=11 або об’єднання зусиль на прикладі неформального молодіжного клубу «Беz галстукоff».

– Олена Кваша «Основні засади взаємодії ЗМІ та НДО».

– Олександр Мітьков та Віталій Моргун провели майстер клас «Форум-театр».

Окрім отриманих знань, учасники не раз відмічали важливість подібних навчань саме завдяки обміну досвідом, новим знайомствам та побудові мережі активних людей. Варто відзначити, що за час дії проекту між багатьма учасниками було реалізовано спільні проекти, саме завдяки участі у Школі. Це і всеукраїнські телемости, і «Мультплощадка позитивних змін «Анімація», і поширення «добрих новин» від учасників Школи у «Ранковій каві» на телеканалі «Кіровоград».

Детальніше про третю частину Школи, а також відверті інтерв’ю з її учасниками – читайте у наступному номері «НДО-Інформ»!

Фотодайджест заходу можна переглянути тут.

* “Школа громадської участі” проводиться Інститутом соціокультурного менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта.

You must be logged in to post a comment Login