Сьогодні у Луцьку підвели підсумки марафону бізнес-ідей, який тривав на протязі року для комунальних підприємств «Автопарксервіс» та «Парки та сквери міста Луцька». Марафон був оголошений Волинським Інститутутом Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за програмою «Молодь міста – підприємствам міста» за сприяння Луцької міської ради.
«Навідміну від усіх попередніх конкурсів бізнес-ідей, у конкурсі для комунальних підприємств хотілося б відзначити набагато вищий рівень підготовки тематичних проектних заявок. А це значить, що ми маємо вже сформований прошарок молодих людей, які мають чітке бачення покращення економічних процесів міста і можливих шляхів втілення цього бачення,» – резюмував Петро Лавринюк, Президент Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив.
«Нове дихання зелених територій» – проект під такою назвою визнали кращим для КП «Парки та сквери міста Луцька». Проблематика, яку піднімає проект – встановлення меж парків та скверів та їх облагородження, залучення громади до покращення та управління парками і скверами. Наразі у Луцьку є 2 території. Які мають статус парків (парк імені Лесі Українки та парк 900-річчя Луцька), а також 42 території, які можуть розглядатися як сквери.
Кращим проектом для КП «Автопарксервіс було визнано проект «Впровадження елементів екологічної інфраструктури у місті Луцьку шляхом створення мережі екологічних мийок». За словами Олександра Кралюка, директора КП «Автопарксервіс», впровадження даного проекту мінімізуватиме хаотичне миття автомобілів в дворах та поблизу водойм, і тим самим сприятиме покращенню загальної екологічної ситуації в місті та значно полегшить життя власникам автівок. Адже щоб помити один автомобіль затрачатиметься тільки 5 літрів чистої води, решта – рециркуляційна. Швидкість обслуговування на екомийках на порядок вища, ніж на звичайних, за рахунок високої пропускної здатності, а вартість – наполовину менша. Облаштовувати екомийки планують у місцях скупчення та відстою автотранспорту.
Щоб розпочати підготовчі роботи за проектом чекають дозволу Луцької міської ради. У разі позитивного рішення перші екологічні мийки можна чекати за 4-5 місяців.
You must be logged in to post a comment Login