Чому менеджерам неприбуткових організацій потрібен фандрейзинг?

Filed under Новини

УКУ107 листопада 2018 року у м. Львові, з використанням методи та досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, Руслан Краплич провів курс основ фандрейзингу для 29 лідерів громадських і благодійних організацій-магістрантів Інституту Лідерства й Управління Українського Католицького Університету (ІЛУ УКУ).

В ході занять учасники визначилися з поняттям «Фандрейзинг». Оволоділи 7 правилами фандрейзингу. Та  5 групами мотивів благодійництва. Відпрацювали  етапи створення та планування роботи відділу фандрейзингу. Попрактикували  з моделями сприйняття фінансовими партнерами наших письмових звернень. Переконалися , що фандрейзинг розпочинається з бази даних, яка з часом монетизується та капіталізується.

УКУ (1)Завданням менеджерів неприбуткових організацій є вірно розподілити зусилля керівництва, волонтерів і працівників, які приведуть до сталого розвитку. А саме: 10% зусиль – на адміністрування, 20% – на виконання основної, статутної діяльності, проектів та програм, на які є всі необхідні ресурси, 30% – на комунікацію, встановлення та розвиток зв’язків, інформування, і 40% – на залучення ресурсів.

Невдовзі магістранти ІЛУ УКУ складатимуть залік з фандрейзингу, виконавши домашні завдання, які допоможуть їх організаціям забезпечувати далекосяжну фінансову життєздатність.

У цьому також допоможуть подальші консультації Р. Краплича та Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

You must be logged in to post a comment Login