Де залучати ресурси для добрих справ?

Filed under Новини

ФДС11-12 грудня 2018 року Руслан Краплич за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких провів курс-практикум зі створення фандрейзингової стратегії для керівництва, волонтерів і партнерів Міжнародного благодійного фонду «Добрих справ» за підтримки ІСАР-Єднаня.

В ході занять було опрацьовано 5 груп мотивів та не менше 30 інструментів фандрейзингу, що дозволять залучити стільки ресурсів, скільки необхідно для якісної результативної діяльності, оплати гідної заробітної плати для висококваліфікованих працівників, та мати пристойний недоторканий цільовий капітал Ендавмент.

Учасники опрацювали етапи фандрейзингової кампанії й типову посадову інструкцію фандрейзера.

Таким чином, диференційована система залучення ресурсів для фонду може виглядати наступним чином у фандрейзинг-плані:

1. Проекти, підтримані донорами до 2020 року даватимуть не менше 20% доходів.

2. Спонсори на події та кампанії виділятимуть ресурси, які забезпечать 20% щорічних доходів

3. Залучені пожертви учасників подій та тренінгів складатимуть щорічно до 10% доходу

4. Волонтерські кампанії та збір у скарбнички, а також пожертви товарами й послугами на програму гуманітарної допомоги складе не менше 25%

5. Збір через соціальні мережі, краутфандингові платформи забезпечить до 10% бюджету організації.

6. Доходи від благодійних подій (бенкетів, змагань, концертів, аукціонів, лотерей) забезпечить до 10% бюджету організації.

7. Пасивні доходи від фінансових резервів й Ендавменту не менше 5%.

МБФ «Добрих справ» приступить до формування сталої бази даних фінансових партнерів, яка складатиме не менше як 2000-20000 адресатів, які надаватимуть систематичну благодійну, грантову та спонсорську підтримку проектам фонду.

Зі свого боку Фундація Острозьких та Руслан Краплич нададуть додаткову консультаційну, і в разі потреби, організаційну підтримку в налагодженні системи фандрейзингу.

You must be logged in to post a comment Login